O FIRMIE ARKO 

Historia naszej firmy sięga roku 2009. Mamy bogate doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych i pokryć dachowych wyróżniających się doskonałymi parametrami technicznymi.

Naszym atutem jest nie tylko najwyższa jakość oferowanych wyrobów, ale tez ich konkurencyjna cena. Przykładamy wagę do każdego realizowanego zamówienia. Mamy bogaty asortyment produktów, dostosowany do różnych potrzeb naszych Klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży okien i pokryć dachowych oraz różnego rodzaju materiałów budowlanych i wykończeniowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, w której mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo przy wyborze konkretnych rozwiązań.

 

HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

W ofercie hurtowni ARKO znajdują się materiały budowlane i wykończeniowe takie jak dachówki ceramiczne i betonowe, blacho dachówki, blachy trapezowe, rynny stalowe i rynny PVC, folie dachowe ,okna ,drzwi ,bramy oraz wiele innych produktów. Nasze wyroby pozwalają wykonać szczelne i solidne zadaszenie, chroniące budynek nie tylko przed deszczem, ale również przed utratą ciepła. Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na bardzo atrakcyjne warunki oraz na konkurencyjne ceny.

DACHY I POKRYCIA DACHOWE

Oferujemy profesjonalne usługi dekarskie oraz sprzedaż i montaż dachówek, blachodachówek i innych pokryć dachowych. Zapewniamy naszym Klientom bogaty wybór materiałów i akcesoriów pochodzących od najlepszych producentów. Mogą Państwo liczyć również na fachowe doradztwo naszych specjalistów. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i udzielimy szczegółowych informacji na temat działania i eksploatacji poszczególnych produktów. Naszym celem jest pełna satysfakcja każdego Klienta.

NASZA OFERTA

Naszym Klientom oferujemy bogaty wybór różnego rodzaju pokryć dachowych, w tym dachówek ceramicznych i cementowych, blacho dachówek oraz blach trapezowych.

W hurtowni materiałów budowlanych ARKO znajdą Państwo również najwyższej jakości materiały izolacyjne, ocieplenia, folie dachowe, fasady oraz materiały ścienne, w tym okna,drzwi. Na kompletne wykończenie proponujemy systemy rynnowe, a jeśli chodzi o dachy ? nie mogło w naszej ofercie braknąć również okien dachowych i akcesoriów.

Poza odpowiednimi materiałami dysponujemy też zespołem wykwalifikowanych dekarzy zajmujących się wykonywaniem pokryć dachowych. Wykonują oni również roboty ciesielskie więźby dachowej, ocieplenia poddaszy oraz montaż okien dachowych.

Serdecznie zachęcamy do współpracy z naszą hurtownią. Jesteśmy przekonani, że dzięki proponowanym pokryciom dachowym i materiałom budowlanym zrealizują się Wasze marzenia o pięknym i bezpiecznym domu.

 

ZAPRASZAMY DO ODDZIAŁÓW NASZEJ FIRMY

Oddział dachy:

         Chorzelów 12 C

         39-331 Chorzelów

Oddział okna:

         ul.Mickiewicza 48

         39-300 Mielec

 

Oddział okna

Oddział okna

Oddział dachy